PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 415
ocen
8,1 10 1 270415
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Gdybym sam nie przeżył podobnej sytuacji, pewnie nie dostrzegłbym jak naiwny jest ten film… Dziecko to jest ogromna odpowiedzialność !!! Niestety mając na utrzymaniu dziecko i nie mając wsparcia w rodzinie, należy się poświęcić przede wszystkim dziecku, i nie ma, że boli, że chciałbyś zrobić studia, że chciałbyś realizować swoje marzenia. Na pierwszym miejscu jest dziecko. Idziesz na budowę tyrać jak nie masz kasy, bo musisz dziecku jedzenie kupić, a nie bawisz się w brokera i latasz z małym dzieckiem po przytułkach dla bezdomnych.. Szok… Ten facet miał więcej szczęścia niż rozumu, więcej szczęścia niż odpowiedzialności… Wystarczy żeby mały się rozchorował i potrzebował na leki i by się za przeproszeniem zesrał… Najpierw zapewniasz dziecku bezpieczeństwo a dopiero później realizujesz samego siebie, taka jest kolej rzeczy !!! Ten film to bajka, może i na faktach, facet miał więcej szczęścia niż rozumu. Lepiej żeby ludzie nie wzorowali się na tym filmie...

ocenił(a) film na 9

Zadroscic Ci inteligencji? buhahahahaha , a jak mozna zazdroscic czegos , czego nie masz? hahaha :D
Dobraa koncze,bo widze ze i tak slaby jestes w dyskusji wiec sam sie lecz z kompleksow wiesniaku.

P.S Juz dawno pisales , ze konczysz a dalej piszesz. Po Co? :D

użytkownik usunięty
schea_fw

Bo wkurzaja mnie gadki walnietych malolat z malych miejscowosci, ktore maja przy mnie jakies dziwne komplexy. Daruj sobie, nie interesuje mnie twoje zdanie.

ocenił(a) film na 9

Mieszkam w tej samej 'malej miejscowosci ', w ktorej Ty mieszkasz , wiec daruj sobie chlopcze.
18lat tez dawno temu skonczylam , wiec znowu nie trafiles :D
Jak tak wszedzie kiepsko trafiasz,to wspolczuje Twoim dziewczynom buhahaha.
Zreszta w jednym sie zgodze,szkoda czasu,naprawde zakonczmy to.
Zegnam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones