PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 415
ocen
8,1 10 1 270415
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

"Nie daj sobie nigdy wmówic, że czegoś nie potrafisz...Masz jakieś marzenia - spełnij je! ...Ludzie mówia, że się nie da, kiedy sami czegoś nie potrafią. Chcesz czegoś to walcz... i już." - Nauka z tego dobrego filmu.
To już kolejny, który zabrał mi kilka łez... Polecam i oczywiście przestrzegam ojców małych synków przed nerwami na filmie :)

ocenił(a) film na 4
Michu78

Same banały. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Michu78

Popieram. FIlm pokazuje nam jak życie może być ciężkie. Musimy się porządnie napracować aby zrealizować swoje cele.

ocenił(a) film na 4
asia9993

To chyba jasne dla wszystkich myślących ludzi i dlatego ten film jest banalny (historia od kopciuszka do księżniczki)

ocenił(a) film na 9
thinkfloyd

No cóż. Mamy różne zdanie na ten temat.

ocenił(a) film na 4
asia9993

Reasumując dowiedziałaś się, że życie może być ciężkie z tego filmu, bo prywatnie wszystko przychodzi Ci z łatwością (mówiąc ogólnie masz życie usłane różami)?

thinkfloyd

A od kiedy to ogląda się filmy aby czegoś się z nich dowiedzieć??? Czyli Ty oglądasz film np "wielki błękit" bo nigdy nie widziałaś nurka? Filmy ceni się za to że są DOBRE, a nie że coś wnoszą do Twojej wiedzy, to nie discovery ani animal planet.

tasma_klejaca_1

oczywiście to było thinkfloyd, a nie Asi

ocenił(a) film na 4
tasma_klejaca_1

To chyba nie do mnie jednak, to nie ja stwierdziłem, że ten film pokazuje to i tamto i ze przez to jest dobry. Nie oglądałem "Wielkiego błękitu" :-) Nawiasem mówiąc wiedzę czerpie z "internetu" bo telewizja kłamie.

thinkfloyd

wiadomo, ze klamie:)najprostszy przykład akcje z ACTA jak nie pokazują protestów ...

ocenił(a) film na 7
asia9993

To nie życie jest cieżkie, tylko polityka korporacji bandycka. Powinni mu, choć minimalną stawkę, od początku.

ocenił(a) film na 7
KarolZet

"Powinni mu płacić, choć ..." miało być oczywiście.

ocenił(a) film na 9
KarolZet

No tak. Przez takich ludzi życie staję się okropne. A niestety takich ludzi jest coraz więcej..

ocenił(a) film na 10
asia9993

Dla mnie film świetny właśnie między innymi z powodu tego cytatu. Może to i jest banał, ale obecnie, kiedy odpalam byle jaki portal i pod byle jakim newsem czytam komentarze to widzę tylko narzekanie i czekanie na cud. Więc chyba większość ludzi w tym kraju zapomniała o tych banałach.

ocenił(a) film na 4
wojcur

Bo Polska to nie ameryka, za głeboko siedzimy w układach okrągłowostołowych, role są już praktycznie rozdzielone.Ci którzy mają wysokie poczucie wartości (innymi slowy nie sprzedadzą się za byle co) nie maja szans na wybicie się (chyba ze maja 'naturalne układy')

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones