PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 415
ocen
8,1 10 1 270415
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Uwierzyć w marzenia...

ocenił(a) film na 10

Wspaniały film opowiadający o tym jak wiele może zrobić człowiek by zrealizować własne marzenia...

Wspaniała kreacja Will Smitha, który kojarzy mi się raczej z głupawymi komediami, tutaj zagrał postać dramatyczną w sposób fenomenalny. Generalnie nawiązując do poprzednich wypowiedzi, ja także myślałem iz film nie zasługuje na 10/10 gdyż są tam elementy fabuły które mogłyby być lepsze,mniej przekolorowane, itp. Myślałem tak dopóki nie poszukałem w internecie informacji na temat głównego bohatera (tych autentycznych) i okazało się że naprawdę główny bohater był przez jakiś czas bezdomny, że zostawiła go żona, że sprzedawał przenośne rentgeny itp. No więc na bazie tych faktów stwierdzam że film świetnie oddaje dramat tego człowieka.

...świetna historia o tym że nawet z najbardziej dramatycznych sytuacji jest wyjście. 10 przyznaje zarówno za gre Willa, świetny pomysł i poprawną realizacje, ale przedewszystkim za historie która pozwala z pewnym dystansem spojrzeć na własne problemy, i która mówi że silną wolą i samozaparciem można zdziałać rzeczy niemożliwe.

PS: Gorąco polecam zapoznanie się z biografią pana Chrisa Gardnera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones