PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 277
ocen
8,1 10 1 270277
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

mimo problemów, które stawia nam życie, człowiek spada na cztery łapy jak kot by biec dalej do mety, a czym jest meta upragnionym szczęście....a szczęście ma wiele definicji, dla każdego jest inna, najważniejsze by powodowała uśmiech

ocenił(a) film na 9
pandziaak

Nie zgadzam się z Tobą, spędzenie nocy w dworcowym kiblu to nie upadek na 4 łapy, to bolesny upadek na kość ogniową. W naprawdę kryzysowej sytuacji mógłbym spać na dworcu, ale sam. Miałbym świadomość, że to moje działania doprowadziły mnie do takiej sytuacji. Ale absolutnie nie chciałbym, żeby moje dziecko ponosiło takie konsekwencje moich decyzji - i właśnie to moim zdaniem wywołuje największe emocje. Pięciolatkowi nie wytłumaczysz, że najbliższą noc spędzimy na dworcu, nie mamy co jeść i nie wiemy czy kiedykolwiek będziemy mieli.
Przesłanie jest raczej takie, że ogromna determinacja w połączeniu z ciężką pracą są w stanie wyciągnąć człowieka z bardzo trudnych chwil.

ocenił(a) film na 9
lexior

ogonową*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones