PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 286
ocen
8,1 10 1 270286
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Głowny bohater był momentami wnerwiający.
1 - Pretensje do właścicielki przedszkola o pokazywanie Bonanzy a sam zalega z opłatami za to przedszkole.
2 - Pretensje do znajomego o zaległe 14 dolarów ale to, że tamten pomógł mu w przeprowadzcze za free, uważa za normalne.
3 - Idiotyczne zachowanie, polegające na pogoniach za aparatami do prześwietleń w których ryzykował utratę zdrowia a tym samym koniec marzeń o nowej pracy i najprawdopodobnie utrata prawa do opieki nad
synem.

wertuqq

1. a co to ma do rzeczy? 2. oczywiscie z epomoc w przeprowadzce za free skoro to znajomy to normalna sprawa! ale smieszne jest upominanie sie o zalegle 14 dolarow czyba ze byly mu koniecnzie potrzebne (nie pamietam filmu dokladnie)

Syrinx

Odpowiem również w takim tonie jak ty.
A co cię to obchodzi ? To moja subiektywna opinia.

wertuqq

facepalm :/

Syrinx

I prawidłowo. Jeżeli pozostaniesz w tej pozie, świat zyska na urodzie.

wertuqq

haha piekny tekst :D

ocenił(a) film na 7
wertuqq

1. zaleganie pieniążków nie znaczy że nie kocha swojego syna i nie chce dla niego jak najlepiej.

2. pretensje wynikały z dramatycznego momentu w którym się wtedy znalazł.

3. bieganie zabija, tu się akurat zgodzę bo argumentacja jest nie do pobicia.

Bootha

W jego sytuacji, powinien być wręcz wdzięczny za to, że właścicielka przyjmowała synka do przedszkola.

ocenił(a) film na 10
wertuqq

Cos czuje,ze w życie jeszcze nieruszyłeś-mówie o własnej rodzinie.

Berith7777

A ciebie co czyni wyrocznią spraw wszelakich? Tatuaże czy koszulka moro?

ocenił(a) film na 10
wertuqq

Wiedza behawioralna istot.

Berith7777

Bardziej wygląda mi to na megalomanię.

ocenił(a) film na 10
wertuqq

Skoro tak uważasz.

ocenił(a) film na 10
wertuqq

A co myliłem sie?;)

Berith7777

Tak. I to znacznie.

ocenił(a) film na 10
wertuqq

Więc jesli masz własne dzieci,to jestem zdzwiony,ze założyłeś ten temat z takimi argumentami-"wnerwiajace zachowanie"

Berith7777

Jeżeli cytujesz, rób to dokładnie. Nie "wnerwiające" tylko "idiotyczne". Jeżeli zaś chodzi o temat założycielski. W dalszym ciągu uważam, że główny bohater sam nie będąc w porządku w stosunku do innych ludzi (zaległa opłata za przedszkole, założenie, że ktoś kogo znasz powinien być altruistą i pomagać za darmo przy przeprowadzce) postępuje egoistycznie.

ocenił(a) film na 10
wertuqq

Skoro tak uważasz.

Berith7777

Jak już wcześniej wspomniałem. To jest moja SUBIEKTYWNA ocena postępowania głównego bohatera. Ktoś się może zgadzać z tą oceną, ktoś inny nie koniecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
makatanka

Nie ma to, jak zademonstrować na publicznym forum poziom swojego I.Q. na poziomie imbecyla. Gratuluję.

wertuqq

na kazdym forum w Polsce to juz standard, niestety

wertuqq

Krótko mówiąc : nasz główny bohater to zwykły człowiek z wadami i zaletami, popełniający gafy i błędy. Tak jak każdy z nas. Przecież ten niezwykły film nie udałby się, gdyby to był idealny i nieskazitelny superbohater z nieudanej produkcji. A teraz przejdźmy do :

1. Człowiek w nerwach potrafi kogoś ochrzanić za nawet drobny błąd. Fakt, że pewnie każdy rodzic oczekuje, że jego dziecko "zdrowo i wesoło" spędzi czas w przedszkolu, a nie będzie siedzieć cały dzień przed telewizorem. Ale z drugiej storony, co ta kobieta miała z nimi zrobić? Chodzić pomiędzy wieżowcami brudnymi uliczkami?
2. Nasz bohater chronicznie nie miał forsy, potrzebował nawet 14 dolarów.
3.Chciał koniecznie sprzedać ten sprzęt, aby mieć jakiekolwiek pieniądze na życie.

ocenił(a) film na 9
Galaktyka

2. oprócz tego, że nie miał forsy, to 14 dolarów należało mu się. Pomoc kumpla powinna być altruistyczna i facet nie powinien rekompensować jej sobie długiem. Poza tym, takie rzeczy się ustala - ja Ci pomogę, ale za to nie będę Ci winien forsy, którą pożyczyłem. Więc w tym przypadku główny bohater nie kierował się egoizmem, a poczuciem własnej wartości i walką o swoje prawa!

ocenił(a) film na 8
wertuqq

1 - nie po to się wysyła dziecko do przedszkola, zeby tam oglądało telewizje, fakt spózniał se z opłatami, ale robil wszystko, żeby być dobrym ojcem, opiekunka przedkszola widać nie robiła wszystkiegoi, żeby zapewnic dzieciom właściwą opieke

2, 3 zgadzam się z Galaktyka

użytkownik usunięty
daniello77

zgadza się

ocenił(a) film na 9
wertuqq

Jak cię tak czytam, to dochodzę do wniosku że mnie cholernie wkurzasz, twoje argumenty są do bani. lol i pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones