PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 415
ocen
8,1 10 1 270415
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Mimo 10 lat spędzonych w wojsku nie mogłem powstrzymać łez

Dangeris

Troll! <3

Dangeris

Nikt nie może. Ja widziałam ten film już kilka razy, wiem, ze dobrze się skończy, a mimo to zawsze mnie wzrusza. I zawsze płaczę razem z Chrisem, jak mówi, że to nie była kaszka z mlekiem. I dowiaduje się, że dostaje etat.

malgomi

Zaradność godna podziwu.

Dangeris

Małpy nie płaczą.

Dangeris

A myślałam że ja tylko jestem jakaś wrażliwa:) Ten film jest dla twardzieli to fakt, ale nie zrozumieją tego filmu ludzie którzy nie mają uczuć. To dobrze, że wzruszają jeszcze niektórych takie filmy i ludzkie nieszczęścia (przypominam że to film na faktach) i nieważne czy 10 lat czy 100 lat spędzonych w wojsku, po prostu są filmy na których prawdziwy człowiek musi płakać :)

ocenił(a) film na 7
Tinkerka

Czyli jak ktoś nie płakał to znaczy, że nie jest prawdziwym człowiekiem? Idiotyzm użytkowników tego serwisu po raz kolejny mnie bawi.

apon

Dzieciak z ciebie! Tak to właśnie to oznacza skarbie...
Jeśli cie to nie poruszyło...jesteś nikim! I nie człowiekiem skoro takie coś cie nie rusza. Masz chociaż te 9 lat wg?! lol

ocenił(a) film na 10
Tinkerka

Daj spokój, ja na tym filmie nigdy nie płakałem. Zawsze go oglądałem żeby się zmotywować do cięższej pracy itp. Za to po 7 duszach płakałem jak bóbr.

spychu1920

No właśnie. Postać głównego bohatera ma motywować. Mogą cię w szkole nazywać debilem, w pracy mogą ci obrabiać tyłek a ty masz przeć naprzód i na końcu pokazać wszystkim gdzie ich masz

użytkownik usunięty
Tinkerka

cóż. widocznie nie jestem prawdziwym człowiekiem skoro nie płakałam :) Owszem, wzruszył mnie, uważam , że jest bardzo dobry, na dodatek: biograficzny, ale nie płakałam.

Wzruszenie wystarczy...:P Chodzi o brak reakcji i nie wzbudzenie żadnych emocji :)

ocenił(a) film na 10
Tinkerka

A wiesz że niektórzy ludzie po prostu nie okazują emocji? Ten film na pewno, w każdym widzu wywołał emocje. Nie oceniaj po okładce.

Dangeris

10 lat to ty nie nawet masz

ocenił(a) film na 10
patryk020296

Niby po czym wysuwasz taki wniosek? Skąd wiesz ile ma lat?

spychu1920

bo go znam?takie trudne?

ocenił(a) film na 10
patryk020296

Tak to jest takie trudne, skąd miałem wiedzieć że go znasz?

spychu1920

to czemu tak pytasz ''Niby po czym...''

ocenił(a) film na 10
patryk020296

Bo komentarz autora wydawał mi się wiarygodny.

spychu1920

Dangeris to znany filmwebowy troll

ocenił(a) film na 10
patryk020296

Dobrze wiedzieć, dzięki. Przynajmniej nie można nazwać naszej dyskusji jako spam, bo ktoś się dowie że Dangeris to troll...

ocenił(a) film na 9
spychu1920

Ty też brachu wyglądasz mi na trolla czytając niektóre komentarze :-)

ocenił(a) film na 10
gibol1412

Ja jestem ogólnie dziwakiem, ale wypraszam sobie trolla :p brachu

ocenił(a) film na 9
spychu1920

Haha :-) Troll inaczej by zareagował, by mnie zaatakował. Pomyliłem się nie jesteś nim :-)
Dodam na temat, że sam uroniłem jedną lub dwie łzy na koniec tego filmu ;-)
Pozdrawiam Wszystkich.

ocenił(a) film na 9
Dangeris

Film coś pięknego, inaczej się tego nie da nazwać, sama prawda tylko szczera prawda! Takie życie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones