PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 415
ocen
8,1 10 1 270415
6,8 21
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Fani filmów Smitha mogą czuć się rozczarowani tematyką filmu, ale przynajmniej teraz Will pokazał swój prawdziwy potencjał jako aktor. Szczerze mówiąc myślę, że to najlepsza kreacja aktorska ostatnich lat - Will nie uwydatnia swojej roli zbyt krzykliwie - SPOILER! - kiedy dowiaduje się o dostaniu pracy, toczy wewnętrzną walkę z własnymi emocjami - ta mała scena na końcu filmu pokazuje jak bardzo opanowana a jednocześnie niezwykle intensywna jest gra Willa w tym filmie. Scena w ubikacji metra to następny przykład. Will to teraz prawdziwy aktor i mimo,że ciężko mu będzie pobić Foresta Whiteker'a na tegorocznych Oskarach, rola w "W pogoni za szczęściem" może być dla niego zwrotem w karierze.

A tak w ogóle to świetny film o dumie, determinacji i ...szczęściu. Polecam!

killacam

Zgadzam się że Will Smith jest świetny w tym filmie. Przeszedł samego siebie;p Do tej pory nie uważałam go za prawdziwego aktora. No cóż jestem miło rozczarowana;)...a film super:)

Liza

Świetnie zagrał. Nic więcej nie trzeba pisać. Wystarczy obejrzeć i się przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones