PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437086}

Pod opiekuńczą gwiazdą

Uncross the Stars
7,0 174
oceny
7,0 10 1 174
Pod opiekuńczą gwiazdą
powrót do forum filmu Pod opiekuńczą gwiazdą

Zabrałam się za ten film z uwagi na Daniela Gilliesa, po czym się okazało, że reszta obsady przeżywa juz jeśli nie drugą, to co najmniej trzecią młodość. Jest trochę wyświechtanych frazesów, wielkie namiętności już trochę ostygły, a humor bywa raczej ekscentryczny, choć nie pozbawiony pazura.
Generalnie nie jest to film wybitny, ale jest w nim wiele prawdy o stracie i starości. Niby wszystko już słyszeliśmy, niektóre rzeczy można by podac w mniej oczywisty sposób, ale fakt, że to nie jest arcydziło wcale nie powinno zniechęcić do oglądania.
A poza tym sceny pogrzebu i stypu są genialne :D

ocenił(a) film na 7
aivia

Ja również zwróciłam uwagę na ten film, początkowo ze względu na grającego tam Daniela Gilliesa. Owszem, film nie jest jakiś wybitny. Ale warto go obejrzeć, bo jest naprawdę cudownym lekiem na zbolałą duszę. Oglądając, dałam się wciągnąć w daną historię, przeżywać z bohaterami ich radości i smutki. A po seansie.. Poczułam się jak nowo narodzona. Nie będę się tu rozpisywała, kto grał lepiej, kto gorzej, bo uważam, że każdy aktor dał coś od siebie i zagrał naprawdę dobrze. Szczególnie te wspaniałe pięć pań, które grały przyjaciółki Hildy.

Taki film warto obejrzeć, by dzięki niemu móc spojrzeć na życie troszkę inaczej. I najbardziej utkwiły mi słowa, które Bobby wypowiedział do Troy'a - że najpierw musi zapłakać, by potem móc się uśmiechnąć. Niby takie oczywiste, a jednak o tym zapominamy.

Moja ocena - jak najbardziej zasłużone 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones