PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203657}

Iluzjonista

The Illusionist
7,8 291 306
ocen
7,8 10 1 291306
6,2 21
ocen krytyków
Iluzjonista
powrót do forum filmu Iluzjonista

Wytłumaczy mi ktoś tę kwestię, bo nie za bardzo rozumiem. Chłopaczek mu wręczył do ręki książeczkę Orange Tree, pooglądał kilka obrazków i pobiegł za Eisenheimem, który zaraz zniknął mu z oczu i nagle wszystko stało się dla niego jasne... niby dlaczego? Czy był jakiś mały detal, który na to wpłynął i ja go nie wyłapałam?

Jestem_nieznosna

Przypomniał sobie jak wcześniej śledził iluzjonistę, jak ten omawiał z doktorem plan ucieczki. Uciekając przed detektywem na końcu specjalnie doprowadził go na dworzec, w ten sposób domyślił się, że księżna żyje i razem uciekli, resztę jak to dokładnie zrobili pewnie sobie dopowiedział ;)

ocenił(a) film na 10
anomia_to

Czyli Orange Tree nic tu nie miało do rzeczy :) ?

Jestem_nieznosna

Moim zdaniem Eisenheim dał detektywowi odpowiedzi, po które wcześniej sam do niego przyszedł. Na "rozgrzewkę" przekazał mu przez chłopca opis orange tree, detektyw skumał, że iluzjonista żyje/nie zniknął na dobre, wypatrzył go w tłumie i dał się zaprowadzić na stację kolejową, gdzie rozwikłał - domyślił się reszty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones